Merhaba ve nakliye ve teslimat sayfasına hoş geldiniz! Burada, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kapınıza gelen yeni hazinelerinize, siparişinizin yolculuğunun şık küçük bir kullanım ömrü hakkında bazı ayrıntıları okuyabilirsiniz. İlk başta sevdiğiniz ürünü seçersiniz. Ardından alışveriş sepetinize koyun ve ödeme işlemini birkaç tıklatmayla geçirin. Mağazamız çeşitli ödeme ve teslimat yöntemleri sunar, böylece hangisinin sizin için en uygun olduğunu seçme şansınız olur

Şehrinizdeki bir Post parsel noktasından alma

Bir parsel noktası, şehrinizdeki eşyaları almanın kolay ve rahat bir yoludur. Online mağazamızda alışveriş yapın, ardından teslimat noktasını işaretleyin ve tercih edilen teslim yerini seçin. Öğe, saat 16: 00'dan sonraki ertesi gün veya bazı bölgelerde daha sonra tarafınızdan seçilen parsel noktasında olacaktır. Parsel Noktaları merkezi konumlarda ve dükkanların çalışma saatleri boyunca ve hafta sonları da mevcuttur. Müşterilerin yarısından fazlası, teslim alındığı tarihte parselini aldı.

Kapıya Sevkiyat

Kapıya gönderi seçeneğini seçtiğinizde ne olur? Mağazamız, malları imalathaneden alıcı / alıcının kapısına taşımakla ilgili tüm görevlerin üstesinden gelmekle sorumludur. Malları sigortalamak ve görev ve ücretlerin ödenmesi dahil tüm masrafları ve riskleri almak bizim sorumluluğumuzdur. Başka bir deyişle, malların satış maliyeti, tesisinizin kapı basamağındaki mallara ulaşmak için vergiler dahil tüm masrafları içerir.

Uluslararası teslimat

Uluslararası teslimat, EXW, Incoterms 2010 tarafından düzenlenir. Malların teslimatı için belirtilen tarihler sadece yaklaşık olup, fiili teslimatlar, teklif edilen malların teslimatından dört hafta sonra gerçekleşmesi koşuluyla malların teslimatında gecikmiş sayılmaz. Yaklaşık teslim tarihi ve Alıcının yazılı bildirim almış olması. Alıcı, malların varış ülkesine ithalatını düzenleyen tüm yasalara uyacaktır.