Fatura karşısında aksi belirtilmediği sürece, tüm fiyatlar pound bazındadır. Alıcı, Ürünün satılması veya devredilmesi üzerine uygulanan herhangi bir vergi veya hükümet ücretinden sorumludur. Alıcı, başka bir anlaşma kapsamında Satıcıya ödenebilecek tutarlardan herhangi birine karşı ödenmesi gereken herhangi bir tutarı kapatma hakkına sahip değildir.

Siparişim için nasıl ödeme yapabilirim?

Size kolaylık sağlamak için Visa, MasterCard ve American Express kredi ve banka kartlarını kabul ediyoruz. ve kapıda ödeme

Siparişimi takip edebilir miyim?

Evet yapabilirsin! Siparişinizi verdikten sonra e-posta yoluyla bir sipariş onayı alacaksınız. Her sipariş, siparişinizi verdikten 24 saat sonra üretime başlar. Siparişinizi verdikten sonraki 72 saat içinde, beklenen teslimat tarihini alacaksınız. Sipariş gönderildiğinde, siparişi taşıyıcı ile çevrimiçi olarak takip etmek için takip numarası ve bir bağlantı içeren başka bir e-posta alacaksınız.

Information regarding online dispute resolution pursuant to Art. 14 Para. 1 of the ODR (Online Dispute Resolution Regulation):

The European Commission gives consumers the opportunity to resolve online disputes pursuant to Art. 14 Para. 1 of the ODR on one of their platforms. The platform (http://ec.europa.eu/consumers/odr) serves as a site where consumers can try to reach out-of-court settlements of disputes arising from online purchases and contracts for services.