• Visa ve mastercard

    Ödeme, satın alma işleminin son adımıdır. Asla bir engel olmamalı. Mağazamız bu noktaya özellikle dikkat ediyor, çünkü güvenli bir ortamda ödeme yapmak bireylerin öncelikli bir endişesi. E-ticaret büyümesi ve yakın zamanda m-ticaretin gelişmesiyle birlikte, Smartphone’a ve tabletlere göre optimize edilmiş bir ödeme çözümü seçmek esastır. Tüccarların hedef pazarlarında en popüler olan belirli bir kredi kartı seçkisi sunan çözümü seçmek de aynı derecede önemlidir. Visa & MasterCard'ı siber müşteriler tarafından yaygın olarak kullanıldığı için kullanıyoruz.

    Nakit ödeme

    Nakit alma, nakit değişimini içermeyen mal ve hizmetlerin ödenmesi için bir yöntemdir. Nakit olmayan ödeme araçlarına örnekler, çek ve kredi kartlarını içerir. Amerika Birleşik Devletleri'nde, nakit olmayan ödemelerin çoğu çekler, kredi kartları, banka kartları ve toplu olarak perakende nakit ödeme olarak adlandırılan otomatik takas merkezi (ACH) adı verilen elektronik ödeme sistemi kullanılarak yapılır. Listelenen nakit ödeme yöntemlerinden hangisinin sizin için daha uygun olduğunu seçmeniz yeterli.

    Nakit ödeme

    Nakit ödeme, bir tüketici tarafından mal veya hizmet sağlayıcısına (verilen durumda mağazamız) sağladığımız ürünleri almak için tazminat olarak verilen bir tür sıvı fonlardır. Çoğu iç ticari işlemlerde, nakit ödeme genellikle işlemin yapıldığı ülkenin para biriminde, kağıt para biriminde, madeni paralarda veya uygun bir kombinasyon halinde yapılır. Parayı elinde tutmak, fazla harcama yapmamak için harika bir yol olabilir. Tam olarak ne kadar para harcamak istediğinizi seçebilir ve parasız olduğunuzda harcamayı bırakabilirsiniz.