Sıkca Sorulan Sorular

Siparişim Ne zaman Elime Ulaşır?

Siparişiniz Geldikten Sonra Hafta Sonu Hariç 24 Saat İçinde Siparişiniz Hazırlanıp Kargoya Verilir. Kargonuz Maximum 4(Gün) İçerisinde Elinize Ulaşır.

Faturam Ne Zaman Elime Ulaşır?

Sipariş ettiğiniz ürünün faturası ve irsaliyesi ürününüz ile birlikte gelecektir. Sipariş ettiğiniz ürünün fatura ve irsaliyesi, kolinin üzerindeki özel poşette gelecektir. Lüften faturanızı Almadan kolinizi atmayınız.

Kargo Bedeli Ne Kadar Ödeyeceğim?

Sipariş işlemlerinizde kargo ücreti 9,90TL, 50,00 TL üzeri ÜCRETSİZDİR. Kapıda Nakit Ödeme ise ÜCRETSİZDİR.

İade Şartları Nelerdir?

iadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde yapılmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünü kutulu olarak hasar görmemiş şekilde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İadenizin Kutulu Ve Etiketli Gönderildiğine Dikkat Ediniz. Değişime Gönderdiğiniz Ürünlerinizin Kullanılmamış Olmasına, Deforma Olmamasına, Özen Gösterin. Ürünlerinizi ücretsiz iade edebilmek için anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo dan kurye talep edebilirsiniz. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde tarafınıza ödeme yapılacaktır.

Nasıl İletişim Kurabiliriz?

Online satış bölümümüz Hafta içi hergün 09:00 ile 18:00 arası hizmet vermektedir.

Ödeme İadesi

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 10 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

X